לתיאום פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיפול בצלקות בפנים

  טיפול בחטטים בפנים

  אקנה, פצעי בגרות, הינה תופעה שכיחה הפוקדת בעיקר את בני הנוער בגיל ההתבגרות.

  במקרים מסוימים, יכולה להופיע אקנה גם בגילאים מבוגרים יותר ולהמשך עד גיל 40 – 35.

  לאקנה דרגות חומרה שונות המשתנות בהתאם לגיל.

  בעוד שאצל הגברים יכולה להופיעה אקנה חמורה , אצל הנשים היא יכולה להופיעה באופן פחות חמור , אך עלולה להימשך זמן רב.

  הגורמים להופעת צלקות אקנה

  הגורמים העקריים להופעת האקנה בגילאים מבוגרים הם: שינויים הורמונליים (מחזור חודשי, הריון) ומתח נפשי.

  הגורמים להופעת אקנה בגיל ההתבגרות הם: שינויים הורמונליים ונטיה תורשתית לאקנה.

  פעילות בלוטות החלב כתוצאה משינויים הורמונליים

  כתוצאה משינויים הורמונליים , מתקיימת פעילות מוגברת של בלוטות החלב של העור.

  הבלוטות גדלות ומייצרות כמות גדולה של חומר שומני – סבום (sebum).

  כאשר בלוטת החלב פועלת באופן תקין, היא מפרישה את החומר השומני לתוך חלל מרכזי המתנקז דרך פתח זקיק השערה אל פני העור.

  אך, בתקופת גיל ההתבגרות או בגילאים מבוגרים יותר , כאשר בלוטת החלב מייצרת את החומר השומני באופן מוגבר, לא מתאפשר תהליך של ניקוז תקין , נוצרת חסימה.

  הסיבות לחסימה הן:

  1. הצטברות תאי עור מתים בפתח זקיק השערה.
  2. לבלוטת החלב אין יכולת לנקז את הכמות הגדולה של החומר השומני דרך פתח זקיק השערה החסום.

  היווצרות פצעי האקנה

  כתוצאה מהפעילות המוגברת של בלוטת החלב (יצור מוגבר של החלב השומני) והחסימה שנוצרת בפתח זקיק השערה , מתרבים חיידקים בבלוטת החלב ונוצרים פצעי האקנה.

  בשלב הראשוני של היווצרות פצעי האקנה, נוצר קומדון שחור או קומדון לבן.

  קומדון שחור , הכוונה ל ”נקודה שחורה” שנוצרת כאשר החלק העליון של הקומדון , החוד שלו , עולה על פני העור, נחשף לאוויר החיצון , מתחמצן ומשחיר.

  הקומדון הלבן נוצר כאשר כל החלב נמצא מתחת לעור ללא מגע עם האוויר החיצון.

  בשלב השני, מופיעה אדמימות דלקתית מסביב לקומדון המלווה בנפיחות וכאבים.

  בשלב השלישי, הופך הקומדון להיות פצע מוגלתי כתגובה של הגוף לפעילות כדוריות הדם הלבנות שמוזרמות לתוך בלוטת החלב בנסיון להרוג את החיידקים.

  יתכן מצב של קרע בבלוטת החלב שגורם לתגובה דלקתית חזקה בעור – הופעת ציסטות גדולות ומלאות במוגלה.

  כמו כן , פצעי אקנה שאינם מטופלים בזמן גורמים לפגיעה בשכבת העור המייצרת תאי עור חדשים וכתוצאה מכך מופיעות צלקות בעור.

  כיום , לאור התפתחות מדעית של הטיפול באקנה יש ביכולתנו לרפא את האקנה ולהבריא את העור תוך 60 ימים .

  עור בריא ללא אקנה , זה בהחלט אפשרי!

  הגורמים להופעת צלקות אקנה

  אחד הדברים שמטרידים נשים רבות מבחינה אסתטית בעור הפנים הוא הצלקות. צלקות בעור הפנים לא ניתנות לטיפול או טשטוש באמצעים ביתיים, וגם אם נקפיד בצורה מושלמת על שגרת טיפולי פנים ועל תזונה נכונה, אימון גופני והימנעות מחשיפה רבה לשמש – הרי שלא נצליח להעלים או לטשטש צלקות משנים עברו. מה שכן, בהחלט ניתן לבצע טיפול בצלקות בפנים באמצעים מתקדמים – מה שלא היה נגיש עבורנו בעבר הלא רחוק.

  טיפול בצלקות בפנים – כיצד זה עובד?

  ישנן טכניקות שונות לצורך טיפול בצלקות בפנים, וביניהן ניתן למנות בעיקר טיפול בגלי רדיו.  "הסוד" טמון בבחירת טיפול בגלי רדיו  הנכון עבורך, יד מקצועית וידע של איש המקצוע .

  מה עוד חשוב לדעת על טיפולי צלקות בפנים?

  הצלחת טיפול בצלקות בפנים תלויה גם כמובן בטיפול עצמו, אך גם בהקפדה על הנחיות ושגרה נדרשת מצד המטופלת. כך למשל עישון וחשיפה לשמש הם בעלי השלכות מהותיות על איכות הטיפולים. חשוב גם לדעת שכאשר מדובר על טיפול בצלקות בפנים נדרש זמן החלמה המשתנה ממטופלת למטופלת אחרת. יש להמתין לצמיחתן של רקמות עור חדשות סביב מיקום הצלקת שטופלה ולכן הדבר דורש סבלנות והקשבה לגוף.

  חשוב לבצע פגישת אבחון מקדימה לפני תחילתה טיפולים על מנת לתאם ציפיות, לתדרך ולהבהיר את הדגשים החשובים. הטיפול אחת לשלושה שבועות תלוי ברגישות העור ,סוג ועומק הצלקות .נדרשים מספר טיפולים לפי מצב העור .

  אם אתם מעוניינים לשפר את מראה עור הפנים שלכם ולטפל ברצינות בצלקות הפנים אין כמו הקליניקה לאסתטיקה מתקדמת מרי את יקי מבחינת מקצועיות , אמינות ונסיון.

  מה עוד חשוב לדעת על טיפולי צלקות בפנים?

  טיפול בצלקות אקנה בפנים

  צלקות אקנה בפנים הן מטרידות, ונשים רבות חשות פגעה בביטחון העצמי ובמראה האסתטי שלהן בשל כך. חשוב לדעת כי טיפול בצלקות אקנה בפנים זמין עבורכן, וניתן להנות מטיפולים איכותיים לטשטוש והעלמת צלקות אקנה בפנים.

  טיפול בצלקות אקנה בפנים: לאבחן את המצב

  המטרה היא לטשטש ולהעלים צלקות שונות בעור הפנים. יש צלקות שונות מבחינת הסוג והצורה שלהן, אך כל צלקת פוגעת במראה הפנים. חשוב להבין שלצלקות שונות יש דרגות חומרה, ולא כל צלקת היא חמורה. חשוב לדעת שנכון להיום בהחלט מגיעים לתוצאות יפות שכוללות טשטוש הצלקות של האקנה, טיפול בכתמי אקנה ושיפור מראה העור מבחינת טקסטורה באזור הצלקות – אך אין כיום טכנולוגיה או שיטת טיפול המסוגלת להעלים ממש את כלל הצלקות באופן מוחלט וסופי.

  טיפול בצלקות בפנים מאקנה

  איך זה עובד?

  לצורך טיפול בצלקות אקנה בפנים יש להתייחס לכמה רבדים. רובד אחד הוא הטיפול באקנה בזמן הופעתו מבחינת מניעה וייבוש הפצעים – על מנת למזער ככל שניתן השארת חותם של צלקת, והרובד הנוסף הוא טיפול מתאים אחרי שכבר הופיע האקנה, מה שנקרא פוסט-אקנה וטיפול בצלקות.

  הטיפול בצלקות אקנה בפנים מתבצע באמצעות מכשור ייחודי  , גלי רדיו pure  , המעודד ייצור מוגבר מחדש של סיבים וקולגן בעור ויצירת שכבות עור חדשות ובריאות במקום בו הופיעו הצלקות. בנוסף, מכשור ייעודי מאפשר לטשטש כתמים על העור שהם גם כתוצאה מהאקנה. השילוב בין השניים מאפשר השגה של תוצאות מעולות. גם באמצעות הולכת חום אל תוך שכבות העור העמוקות מטפלים בצלקות כאשר הולכת החום לכשעצמה מעודדת חידוש תאים.

  תוך כמה זמן נראה תוצאות?

  בנוגע לשאלה תוך כמה זמן נגיע לתוצאה הרצויה בעקבות טיפול בצלקות אקנה בפנים, הרי שכבר מהטיפול הראשון חשים בהבדל. התשובה המדויקת היא אינדיבידואלית ותלויה במצב הצלקות ובגילו של העור. יש מי שיידרשו עבורה טיפול אחד או שניים ויש מי שתידרש לסדרת טיפולים ארוכה יותר.

  חשוב מאוד לקיים פגישת אבחון והתאמה, היות ואבחון עור הפנים של המטופלת באופן פרטני הוא חשוב וחיוני להצלחת הטיפול כולו. גם נערה צעירה וגם אישה בוגרת נדרשות לפגישת אבחון והתאמה בקליניקה לאסתטיקה מתקדמת מרי את יקי.

  את/ה מוזמן/ת לקרוא בהרחבה על השיטה הרפואית הבלעדית שלנו לריפוי האקנה – לחץ/י כאן.

  לפרטים נוספים ולתיאום טיפול , הינך מוזמן/ת לפנות אלינו בטלפון: 03-6733921 או באמצעות טופס יצירת קשר.

  נשמח לעמוד לרשותך!

  לתיאום פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות   חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support