לתיאום פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הבהרת כתמים בפנים

  הבהרת כתמים בפנים – איך?

  כתמים בפנים או ליתר דיוק כתמי פיגמנטציה נוצרים כתגובה לחשיפה לא מבוקרת לשמש. כתגובה לחשיפה לשמש ישנו פיזור של פיגמנט המלנין שאמור להיות אחיד ולתת לעור גוון כהה יותר. עם זאת, ישנם מצבים בהם הפיזור לא אחיד ונוצרים מקומות עם ריכוז מלנין גבוה, מה שיוצר כתם. פיזור לא אחיד ויצירת כתמים נוצרים ככל שהעור מתבגר, מה שנקרא כתמי גיל. הדבר יכול לקרות גם בעקבות פעילות הורמונלית גבוהה או לא מאוזנת, למשל בזמן ההריון. היום ניתן ליצור הבהרת כתמים בפנים בשיטות שונות, הכל תלוי בגוון הכתם וגם במיקום שלו בעור- האם בשכבת עור חיצונית או עמוקה יותר. שיטות הטיפול המתקדמות יכולות ליצור הבהרה משמעותית גם בפיגמנטציה בשכבות עמוקות.

  הבהרת כתמים בפנים בדרכים ביתיות- האם זה אפשרי?

  הבהרת כתמים בפנים באופן ביתי ובדרכים טבעיות יהיה מוגבל מאוד ותלוי כאמור במיקומו של מצבור המלנין וכמות המלנין, כלומר יהיה אפשר ליצור שיפור מסוים כשהכתם בהיר וממוקם בשכבת עור חיצונית. ישנם חומרים טבעיים שיכולים לסייע בכך, למשל מריחת מעט חומץ תפוחים על הכתם ושטיפתו אחרי מספר דקות פעמיים- שלוש בשבוע יכולה לעזור. כך גם מיץ לימון: למרוח על הכתם ולשטוף אחרי מספר דקות פעמיים- שלוש בשבוע. חלב ניתן למרוח על הכתם בעזרת צמר גפן ולעשות זאת מדי יום. עדיין שיטות אלה יכולות לעזור באופן חלקי מאוד. ישנם גם קרמים שמיועדים לכך. גם כאן ההשפעה חלקית.

  שיטות מתקדמות לטיפול בכתמים

  כדי לטפל בבעיה כמו שצריך ומהשורש נדרשות שיטות טיפול מקצועיות ומתקדמות. כדי להגיע באמת לכתם שנמצא בשכבות העמוקות ולסלק את מצבור המלנין נדרש קילוף של שכבות העור החיצוניות. בעבר הדבר נעשה באמצעות פילינג כימי שהוא אגרסיבי ופוגע גם בשכבות העור הבריאות. היום הבהרת כתמים בפנים נעשית באמצעות שימוש בקרן אור או לייזר הפוגעות בכתם באופן נקודתי, מחממות את המלנין ומפרקות אותו וגם גורמות לצמיחה של תאי עור חדשים ובריאים באזור. שיטות אלה נעשות רק בקליניקות של קוסמטיקה רפואית המתמחות בכך כמו קליניקת מרי את יקי. בקליניקה זו ניתן לטפל בבעיות שונות כמו פיגמנטציה, אקנה או להביא למיצוק העור ומראה צעיר באמצעות שיטות ומכשור מתקדמים ועל סמך הרבה ניסיון וידע בתחום. מוזמנים ליצור קשר.

  לתיאום פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות   חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support